1 / 7
Велосипед
300 €
Цената е фиксна
14.06.2019 04:56

Пробиштип

Малку користен спортски велосипед, скоро нов,донесен од Данска

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Magdalena
Потврден огласувач
072276730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам