1 / 4
КОМОДА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 10:27

Дебарца / Охрид

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см
Бифе со фиоки 150/86/46см Можност за поединечно купување и испорака побрза пошта

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам