1 / 3
Teniska torba-Torba za tenis BABOLAT
2.500 МКД
31.07.2020 00:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava torbica za tenis BABOLAT.Odlično sočuvana.

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам