1 / 11
Picatinny sina za Browning Banelli Baretta
По Договор
16.11.2020 19:26

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Picatinny sina i plocki za montaza na optiki i red dot.
Browning,Benelli,Baretta,Pietta, Bergara B14 Remington 700 ,Zastava,Mauser M 48 ,moze i za drugi modeli
orginal USA.

Tel.Viber 071 367 420

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Marija
Јаким Стојковски, 94, Пробиштип
Потврден огласувач
Viber 071 367 420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам