1 / 2
Комода,Кујна и Биро
5.000 МКД
16.05.2022 14:42

Битола / Битола

Се продава комода и биро за компиутер.
072274848 Dimitar

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
072274848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам