1 / 1
Сервис и монтажа на клима уреди/клими
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 06:51

Карпош / Скопје

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis na sekakov vid klimi po najpovolni ceni od ovlastena firma...tel.077/655-224

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

MEG SISTEMI DOOEL Skopje
Потврден огласувач
+38977655224
Испрати Е-маил до огласувачот

VIVAX Inverter klima ured ACP-12ch35reii

16990 €

servis za klimi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам