1 / 10
KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!
50.000 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 00:54

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Asnom 117

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m²
SO DVORNO MESTO OD 300 m².
INFORMACII NA TEL:078390931

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072305102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам