1 / 12
TORBICA ZA ORUZJE
1.000 МКД
16.05.2022 10:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVA TORBICA ZA NOSENJE ORUZJE SO MNOGU VISOK KVALITET, PROIZVEDENA OD DEBEL MATERIJAL IMPERTEX 1200g. CENA 1000 DEN.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Top proizvodi
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам