1 / 5
KOZNA TASNA ZA RAMO
1.000 МКД
16.05.2022 10:47

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kozna tasna za ramo od vistinska jagneska koza, od vnatresnata strana ima metalna armatura za da ne se previtkuva, tasnata e nameneta za nosenje oruzje, cena 1000 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Top proizvodi
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам