1 / 1
ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ФОТО ПОДАРОЦИ
200 МКД
11.04.2022 12:32

Пробиштип

🛡️ Купете или подарете оригинални персонализирани фото подароци 🎁🎉🛍

👉 Достава низ цела Македонија до Вашиот град со карго експрес, или до Вашиот дом со тотал пост 🚚 Плаќање при прием на пратката 💵

👉 Вашите фотографии и текст ги печатиме на повеќе модели на чаши, сложувалки, подлоги за глувче, приврзоци, термоси, кригли, перничиња, стаклени рамки, часовници, фото камен во форма на срце и квадрат, 3д кристали, керамички плочки, на алуминиум, магнети за фрижидер, чоколатки со пораки и многу друго 🔘🔶👌

👉 Одличен квалитет и брзи рокови на изработка 👏💯
👉 Повеќе информации и порачки во инбокс (порака) 📩 или на
077/ 529-777 (Viber, WhatsApp) 📲

www.facebook.com/fotopodaroci.mk

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Сувенири и подароци

Се продава од:

Фото Подароци
Потврден огласувач
077529777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам