1 / 3
SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП
1 €
24.06.2022 11:33

Пробиштип

Квадратура:

2330 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE IZDAVA - PRODAVA NIVA POD KIRIJA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Број на кат. пар .6 Probistip Vednas do Drzavniot blok pod belkamen idealna za odgleduvanje na sekakvi zita i drugo so visok prinos.Nivata e dostapna za sekakva mehanizacija teska i lesna ima pristapen pat
INFO Email : skopje.oglas@gmail.com, mobil : 070-854-001
Viber : 070-854-001

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GRIGORY
Потврден огласувач
070854001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам