Се Продава Реновиран стан во прва Гитерка
28.000 €
Цената е фиксна
11.05.2019 07:45

Пробиштип

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ул. Тодор Александров бр.2/19

се продава стан, се наога до автобуска станица во пробиштип (прва гитерка) станот е реновиран има вградено парно на дрва, реновирана кујна и тоалет. може да се види секој ден

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ТРАЈЧЕ
Потврден огласувач
070225036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам