1 / 8
VIKENDICA
1 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 12:15

Битола / Битола

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO
SUTEJCA.3300kv VO NIVATA SE ISKOPANI BUSENI DVA BUNARI 8m i 10m DLABOCINA I MOTORCE ZA VODA VADENJE MOZI DA RABOTI PO CEL DEN BEZ NIKAKOV PROBLEM. MOZI ZAMENA ZA KOLA 50% DRUGOTO PARI

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078266169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам