1 / 4
Radio PLANICA Радио Планица
1 МКД
01.07.2022 09:22

Битола / Битола

Старо и добро, исправно и функционално. Може и за колекционери на антиквитети. Контакт 075646678

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
075646678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам