1 / 8
RED DOT+SIG SAUER ROMEO 5
По Договор
14.10.2020 19:19

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Red Dot Sig Sauer Romeo 5,
2 MOA ,
10 nivoa na jacina na tockata od koj dva se kompetabilni za noken lov.
Vodootporen i poseduva zastita za magla.
Baterija CR2032 koja moze da trae i nekolku godini,mnogu ekonomicen Red Dot so nova tehnologija na elektro optic na SIG Sauer.
TEL SAMO VIBER 00389 71 367 420

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Marija
Јаким Стојковски, 94, Пробиштип
Потврден огласувач
Viber 071 367 420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам