1 / 1
Karaoke 2200 Matrici + 8000 Midi fajlovi
500 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 10:00

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ako ne sum dostapen na mob,barajte me na viber...
Odbrani Srpski i Stranski matrici so back vocal za karaoke zabavi i sl,poveketo od niv se original studiski...
Snimani na 2 DVD Verbatim...
DVD1 Srpski...
DVD2 Srpski i Stranski...
Cena za komplet 500den...
Prakam po Kargo...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078424152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам