1 / 12
se prodava audi a3 na delovi
1 €
24.05.2022 00:35

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

1.9 tdi 110 ks mnogu dobar
1.6 benzin rasturen vo delovi
ima se sto vi treba ima i limarija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075229279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам