1 / 4
Prodavam komoda EKSTRA socuvana
250 €
30.09.2022 10:13

Ѓорче Петров / Скопје

Poradi renoviranje prodavam komoda skoro nova EKSTRA socuvana bez nikakvi ostetuvanja.
ZA POVEKE INFORMACII ako ne sum dostapen JAVETE SE NA BROJOT 075-334-603 posle 16 casot.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
075334603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам