1 / 3
Држачи сталажи за 25л/5г боци вода
1.950 МКД
29.08.2020 14:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на сталажи/држачи за 25 литри/5галонски шишиња/боци за вода. Електростатски фарбани, боја по избор, црни мат, бели релјефни, античка бела, силвер.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам