1 / 5
Delovi za Lenovo Ideapad 110 - imam sve komplet
123 €
28.06.2022 10:22

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Delovi za Lenovo Ideapad 110 - ispravni delovi, tastaturi, maski, drzaci, adapteri, maticni ploci, baterii....Ceni po dogovor.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам