1 / 1
pumpa za nafta
9.000 МКД
16.01.2023 09:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

pumpa za nafta ...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

co2 Komplet 800 ampera

23500 МКД

trimer na benzin straus

4990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам