1 / 2
TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ
4.999 МКД
Цената не е фиксна
03.07.2022 14:45

Битола / Битола

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica kantovana so PVC traka, i dupla iverica kantovana so ABS traka postavena na nogari. Dimenzii: 55 x 130 cm, visina 70cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава / Можна е замена од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам