1 / 5
Dunlop topki Dunlop Fort All court
360 МКД
Цената не е фиксна
10.11.2022 23:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 360den. Za pogolema naracka specijalna cena! Broj 1 teniska topka vo svetot na tenisot!
Oficijalna topka na Australian Open, oficijalna topka na ATP World Tour serijata .
Oficijalni distributeri za Dunlop teniska oprema.
Тениски топки Dunlop Fort all court пакувани по 3 во кутија- цена: 360 ден

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Gorazd
Потврден огласувач
070317277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам