1 / 7
RUSENJE KRSENJE
1 €
05.10.2022 07:20

Битола / Битола

Krsenje na stari plocki kosulici pregradni dzidovi so isfrlanje na sutot od samoto mesto isto taka vrsime montaza na vodovod i odvod i vrsime prevoz na site gradezni matrijali. Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075670319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам