1 / 4
Skali po poracka povolno
1.200 МКД
02.07.2019 16:46

Гази Баба / Скопје

Izrabotuvam skali po poracka od cam i gi pojacuvam na gazistata ..od 1,50 ..iljada i dvesta ..od 2m.iljada i petsto 072259550

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

boece
Потврден огласувач
078519478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам