1 / 12
OPEL ASTRA 1.7CDTI moze zamena
3.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 06:41

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e pali vozi registrirana i8 moze zamena za pomalo koliche

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам