1 / 4
Huawei g620 odlicen
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2019 15:06

Пробиштип

Марка:

Huawei

Модел:

G620

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava huawei g620 odlicna
Raboti samo na te mobile
I stakloto mu e puknato
Tac roboti odlicno

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Stole
Потврден огласувач
071304825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам