1 / 2
TV color SABA 66cm so dalecinski upravuvac
1.000 МКД
23.08.2019 16:23

Пробиштип

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

66 cm (26 inch)

Ispraven

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам