1 / 2
Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica ili magacin
1 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 17:09

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

60 m²

Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica, moze i da se koristi kako magacinski prostor.Se naogja odma do glaven pat.
Kontakt 070247322

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
070581331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам