1 / 7
VOJNI CIZMI DELTA
3.000 МКД
13.06.2022 13:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI CIZMI DELTA ZA ARMIJA, POLICIJA, LOV GOLEMINA OD 41 DO 46 CENA 3000 DEN.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

A...
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам