1 / 11
SARPLANINCI
1.111 €
18.09.2022 19:27

Куманово / Куманово

Odgleduvacnica za sarplaninci ima na prodazba 2 maski kutrinja od vrno poteklo ekstra cuvari pretcite gi ima na slikite rodeni na 01.05.2022god od majka Bela od Kuzmanovski tatko Ass Bobi Petkovski Pod Sara

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

VLADO
Потврден огласувач
075325621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам