1 / 12
Deloven prostor
По Договор
03.11.2018 21:01

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Se izdava Deloven prostor vo odlicna sostojba vo zgradata vo naselba Kalnishte, do Osnovnoto uciliste. Povolen za market i drugi nameni.
Broj za kontakt na telefon 075/488-018 ili
071/320-065
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Jordanco
Потврден огласувач
075488018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам