1 / 2
se prodava niva
1 €
05.07.2021 20:34

Пробиштип

Квадратура:

774 m²

Тип на земјиште:

Останато

niva 774 m2 vo mestoto gramadi, Probistip

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078 706 333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам