1 / 3
se prodava niva vo Probistip
1 €
05.07.2021 20:33

Пробиштип

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodavat dve nivi vo Probistip, na ul. Koco Racin blizu gradskite grobista so kvadratura od 750 i 1000 metri kvadratni.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078 706 333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам