1 / 5
Дисплеј за лаптоп 17'' WideScreen 30 pin
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 15:02

Пробиштип

displej za laptop 17'' widescreen i 30 pinski, zacuvan maksimalno bez nikakov problem ,prakam po kargo niz cela makedonija.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
071304913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам