1 / 7
Dresovi za fudbalski ekipi
9 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2020 23:53

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat komplet dres sorcevi so stucni i stegac cena 12e tel 070816971 071368468

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам