1 / 8
Fudbal sportski dodatoci
12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 21:48

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Podkolenici ,rukavici,stegaci,kostobrani,dolen del na trenerki za golman i dr... Podkolenici avesa 750den.
Kostobrani 250den
Rukavici 600
Golmanski trenerki dolni 650den
Stegaci 50den
Dresovi so sorcevi i stucni 800den zolti 6xl i 4 l
Dresovi so sorcevi 750den plavi6xl i 4 l
Dresovi so sorcevi portokalovi 750den
Dresovi so sorcevi o stucni crveni 750den 6 xl i 4 l

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Справи / Опрема

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам