1 / 7
Dresovi ,gakici so stucni komplet i stegaci
9 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2021 18:15

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat kompleti za sportski ekipi za fudbal.Kompletite se so dres,gakici,stucni i stegaci.ima vo poveke boi i se po 10 kom =6xl i 4 L.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам