1 / 3
SONY M5 XPERIA 3GB RAM 21Mpix Camera
900 МКД
06.03.2019 16:46

Пробиштип

Марка:

Sony

Модел:

SONY XPERIA M5

Боја:

White

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

See prodava NOV ZADEN BEL KAPAK za SONY XPERIA M5 BeLa boja NOV vidi sliki

Info na 071 355 085

Prakam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам