1 / 3
Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан
800 МКД
24.09.2022 18:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Gi imam site kalibri na Laseri
Sluzi za shteluvanje nishan
JAVI SE

Cal 30.06 800 denari
Cal 8x57 IMAM 800 denari
CAL 7.62x54RR IMAM 800 denari
300WIN IMAM 800 denari
7.62 x 39 Imam 750 denari
30-30WIN 750 denari
9mm 750 denari
308 Win 750 denari
7MM REM MAG 750 denari
223 REM - 750 denari
12 calibar

Laser wavelength (nm) : 632-650
LED type visible red laser
Power (mW) : < 5
Battery : 3x LR41
Battery life (hour) : 1
Range for sighting (yd) : 15-100
Dot size (in @ 100yds) : 2
Operation : on/off end cap
Material: High Quality Aluminum
Temperature (F) : 14-41

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071200819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам