СТАН ВО ПРОБИШТИП
20.000 €
Цената не е фиксна
26.09.2019 19:33

Пробиштип

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ПРОБИШТИП

Се продава стар стан во Пробиштип, делумно реновиран.40м2, на приземје, кујна со трпезарија и спална, ходник и тоалет и подрум

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Павлина
Потврден огласувач
070234126 072302-304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам