1 / 3
КОМОДА KOMODA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 19:57

Илинден / Скопје

KOMODA RETRO KOMODA
150x170x60

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Борис
Потврден огласувач
075237356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам