1 / 2
POLIRANJE FAROVI
300 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2022 22:40

Пробиштип

Марка:

BMW

Модел:

216

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MASHINSKO POLIRANJE NA OSHTETENI FAROVI,CENATA ZAVISI OD GOLEMINATA NA FAROT I OSHTETENOSTA PO DOGOVOR OD 300 DENARI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам