1 / 5
GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA
1 €
03.05.2022 04:56

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам