1 / 3
Ploca za hp 250 G1
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2021 13:35

Пробиштип

prodavam ne servisirana ispravna ploca komplet so 2 G ram i procesod B 960 od Hp 250 G1

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
071356076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам