1 / 1
Gradezen plac za malo stopanstvo
22.200 €
17.06.2022 11:40

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

846 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно неизградено земјиште за лесна индустрија и мало стопанство во МВ Копаче (кај отпад, турски гробишта), блиска локација, нова индустриска зона. Пристап има до него.
846 м2 -вкупна површина ;
Вцртан објект на 351 м2-површина за градење.
Чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

verica
Потврден огласувач
070986160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам