1 / 4
Scania 460 i poluprikolka Kodel
1 €
Цената не е фиксна
01.09.2018 22:19

Пробиштип

Scania 144 460 ks 1997 god. so vgraden kiper sistem i poluprikolka Kodel 2001 god.na BG tabli CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070213830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам