1 / 6
POLO FOKS 1.6 BENZIN DELOVI
1 €
03.05.2022 04:55

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Polo foks 1.6 benzin kolata se probava na delovi prakam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам