1 / 12
TENISKI REKETI HEAD WILSON PRINCE
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 21:42

Радовиш / Радовиш

Se prodavaat teniski za vozrasni i detski od site brendovi i golemini 19'-27',ponovi i postari ceni od 500 den.do 3000 den.Reketi za squash,torbi za reketi.
Baraj na 078230882
Baraj na 078230882 Ivan

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Boris
Потврден огласувач
071250517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам