1 / 4
Se prodava Prince reket
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2019 19:59

Куманово / Куманово

Se prodava Prince triple force,reketot e vo odlicna sostojba koristen so overgrip, head size 690cm2,tezina 280gr. Kontakt samo na 071-260-252 Dario

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070236792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам